Založeno 1990
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Home > Produkty > Samolepící etikety

Samolepící etikety

Online poptávka výroby

 Jednoduchý formulář

Kompletní formulář

Logistické etikety

Logistické etikety jsou vyráběny převážně na roličkách jako čisté etikety, ale také s jednoduchým předtiskem, dotisk si provádí zákazník na své termotransferové tiskárně, případně tento potisk může provést naše firma - jedná se o tisk informací z databází, čárových kódů, číselných řad atp. Nejčastěji používaným materiálem je bílý papír nebo termopapír 80 g/m² se standardním lepidlem.
Na základě požadavku zákazníka lze etikety vyrobit i z jiného materiálu (natíraný papír, různé druhy fólií od čirých přes bílé až po barevné) a v kombinaci s jiným lepidlem (snímací, se zvýšenou nebo vysokou lepivostí).
Spolu s etiketami dodáváme též termotransferovou pásku vhodnou pro potisk materiálu, ze kterého jsou etikety vyrobeny.

více

Grafické etikety

Etikety s potiskem je možné vyrobit až v 8 barvách v provedení na arších nebo roličkách z různých druhů materiálů. Pomocí digitálních technologií lze tiskonout proměnná data například z databází.
Potištěnou etiketu je možno lakovat nebo opatřit laminační fólií. Laminace chrání povrch etikety před vnějšími vlivy, barvy jsou podstatně výraznější a jejich trvanlivost (barevná světlostálost) je mnohem vyšší, protože fólie působí jako účinný UV filtr. Laminované etikety lze s výhodou použít do vlhkého a ve speciálních případech (laminovaný plast) i do mokrého prostředí.

více

PRINT etikety

PRINT etikety jsou vhodné k malonákladovému potisku přímo ve Vaší kanceláři. Použitý materiál je vysoce kvalitní a je vhodný k potisku v laserových i inkoustových tiskárnách a kopírkách nebo k ručnímu popisování. Každý list má po celém obvodu stažený okraj v šíři 0,5 mm, což zajišťuje bezproblémové podávání mechanismem tiskárny, resp. kopírky a současně zamezuje vytékání zbytků lepidla z okrajů, které by mohly způsobit uvíznutí listu etiket v tiskovém mechanismu a znečištění válců tiskárny zbytky lepidla.

Etikety jsou vyráběny ve 34 rozměrech, které vyhovují všem běžným požadavkům zákazníků a jsou baleny po 100, 200 nebo 500 listech, každé balení je označeno čárovým kódem.

více 

Logistické etikety
Grafické etikety
Etikety v sáčcích
Samolepici etikety

Etikety v sáčcích

Etikety pro univerzální použití v kanceláři, domácnosti, výrobě, dopravě, zdravotnictví atd. Vyrábíme 16 různých provedení z bílého psacího papíru 80 g/m² a se standardním lepidlem, dále signální barvy s nápisy SPĚCHÁ, URGENTNÍ, ZMĚNA BANKOVNÍHO SPOJENÍ, ZMĚNA TELEFONU atp. Na přání je možné tyto etikety vyrobit i v barvách nebo s jiným než standardním lepidlem (permanentním nebo snímacím). V každém sáčku je 10 aršíků, sáček je opatřen samolepicím uzávěrem pro opakované použití, každé balení je označeno čárovým kódem.

více 

Bezpečnostní etikety

Tyto etikety nacházejí použití jako plombovací pro elektroniku, měřící přístroje, měřiče médií, dále jako ochrana před paděláním různých značkových výrobků (audiovizuální nosiče, potraviny, alkohol, cigarety, oděvy, šperky...), jako bezpečnostní plomby na různé typy listin (zejména vhodné pro notáře) a všude tam, kde je potřeba zajistit ochranu výrobků, nebo nežádoucí manipulaci s nimi, vyznačit kvalitu, původnost, nebo jinou význačnou vlastnost výrobku, nebo služby. Oblast použití je velmi široká. V zásadě jsou k dispozici tři různé speciální materiály, které se liší jak cenou, tak vhodností použití pro konkrétní případ. Čtvrtou možností je použití standardního materiálu s násekem.

Polyesterová fólie VOID v provedení stříbrná matná (skladem), stříbrná lesklá, bílá matná nebo bílá lesklá. Při pokusu o sejmutí etikety zůstane na polepeném podkladu nápis VOID, který se rovněž objeví na etiketě. Je tak na první pohled zřejmé, že s etiketou bylo manipulováno. Etikety lze uživatelsky potiskovat jak v kopírkách, laserových nebo inkoustových tiskárnách, tak termotransfer tiskem. Nápis VOID lze na objednávku nahradit libovolným označením dle specifikace zákazníka (např. firemním logem).

Speciální dvouvrstvá fólie na bázi polystyrenu. Vyrábí se v provedení bílá polomatná. Použité lepidlo má větší lepivost než je pevnost mezi vrstvami obou fólií. Při pokusu o sejmutí pak dojde k odtržení obou vrstev a tím k viditelnému poškození etikety.

Destruktivní PVC - bílá matná fólie. Materiál má velmi nízkou vnitřní pevnost, takže při snaze o sejmutí dojde k rozlomení fólie na velmi malé kousky. Z tohoto materiálu jsou vyráběny např. dálniční známky.

Standardní materiál s násekem - lze použít bílý psací papír, nebo termopapír se standardním nebo lépe s nesnímatelným lepidlem. Vhodně volený násek způsobí, že se etiketa při pokusu o její sejmutí přetrhne.

Etikety vyrobené ze všech výše uvedených materiálù lze dodat čisté, nebo s potiskem. V případě zájmu zašleme zákazníkovi vzorky těchto etiket, aby si mohl vyzkoušet vhodnost použití jednotlivých druhů pro konkrétní aplikaci.

více

Speciální etikety

Jako příklad speciálních etiket lze uvést přelepky klávesnic různých zařízení, nažehlovací etikety, samolepicí etikety na specifické povrchy a podobně. Jedná se o zvláštní druhy etiket jejichž vývoj řešíme spolu se zákazníkem.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.