Založeno 1990
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Home > O nás > Profil, účel, hodnoty

Profil společnosti

Za třicet let působení na rozvíjejícím se polygrafickém trhu se rodinná firma TECOM paper s.r.o. stala významným hráčem s širokou škálou technologických řešení. Naše produkty a služby sahají od základního zpracovnání rolových materiálů po design a výrobu samolepících etiket s vysokou přidanou hodnotou. Naším cílem není být pouze kvalitní tiskárnou, nýbrž poskytovatelem profesionálních řešení na míru, které často přebírají tiskovou podobu.

V naší výrobě se specializujeme především na samolepicí etikety, vstupenky, parkovací lístky a roličky do pokladen.
K výrobě našich produktů používáme vysoce kvalitní digitální tisk (šíře materiálu až 516 mm), flexotisk, knihtisk, studenou ražbu, klasický i laserový výsek. Tiskneme na papír, termopapír a fólie všech druhů.
Též vyrábíme visačky, štítky, cenovky, jízdenky, print etikety, registrační papíry, a další produkty z oblasti tisku a zpracování papíru.

účel a hodnoty

Účelem naší společnosti je prostřednictvím našich výrobků usnadnit zákazníkům kontrolu a prezentaci jejich produktů a služeb. 

Naše hodnoty tvoří závazný rámec chování pro pracovníky na všech pozicích. Jsou užitečným vodítkem pro jejich postoje a chování a určují správný a jednotný celofiremní směr.

1/ Buď orientovaný na zákazníka, soustřeď se na individuální požadavky našich zákazníků a nabízej jim optimální řešení                                                              

2/ Osobně se angažuj, zdokonaluj firemní procesy a dosahuj společně vytyčených cílů.

3/ Buď týmově orientovaný, díky týmové spolupráci dosahuj mimořádných výsledků.

4/ Odváděj kvalitní práci, našim zákazníkům dodávej produkty a služby prvotřídní kvality.

5/ Dodržuj pravidla a vazby vyplývající z firemní struktury, uvědomuj si význam kvalitního řízení firmy. 

6/ Neustále se zlepšuj, snaž se být vždy o krok napřed, naslouchej přáním našich zákazníků a reaguj na jejich požadavky.

 


 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.