Kariéra v TECOM paper

Pracovní-poziceškolení-tecomporada-obchodníkůobchodní-týmobchodní-zástupce-práceskladníkvýhody práce v TECOMUbonusyFinální práce ve výrobě kotoučkuobsluha tiskových strojůobchodní-zástupcestrojní-údržba

Pracovní pozice

Není aktuální

Obsluha tiskových strojů

Pracovník obsluhující tiskové stroje vyrábí kvalitní samolepicí etikety, vstupenky, parkovací lístky nebo visačky na k tomu určených strojích dle požadavků zákazníka.

Není aktuální

Skladník

Pracovník na pozici skladník úspěšně přebírá materiál od dopravců, zabezpečuje bezproblémový tok materiálu a zboží ve firmě a úspěšně vydává zboží zákazníkům a dopravcům.  Řádně vede skladovou evidenci.

Není aktuální

Obsluha stroje na výrobu kotoučků do pokladen

Pracovník obsluhující stroje na výrobu kotoučků do pokladen vyrábí kvalitní kotoučky do pokladen, platebních terminálů nebo jiných strojků na strojích k tomu určených.

Není aktualní

Finální práce ve výrobě kotoučků do pokladen

Pracovnice pracující na této pozici odebírá vyrobené kotoučky do pokladen od strojů, dokončuje jejich výrobu a následně je zabalí. Zachycuje neshodné kotoučky tak, aby se nedostaly k zákazníkovi.

Není aktualní

Strojní údržba

Pracovník pracující na pozici údržba strojů a zařízení má na starosti provozuschopnost a spolehlivost strojů a zařízení, pravidelnou údržbu strojů a zařízení a opravy strojů a zařízení ve firmě. Průběžně sleduje technický stav strojů a zařízení, dle pokynů vedení provádí také drobné opravy firemního nábytku a vybavení firmy.

Není aktualní

Obchodní zástupce

Obchodní zástupce pomáhá zákazníkovi dojít ke správnému nákupnímu řešení, které vytváří důvěru a je prospěšné pro zákazníka i firmu (vzájemný prospěch). Vytváří dlouhodobý vztah.

Staňte se součástí firmy TECOM paper!

Kontaktujte nás na:

603 444 740
e-mail
trsova@tecompaper.cz

Staňte se součástí firmy TECOM paper!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.