Jsme pro vás k dispozici (6:45 - 16:30) online, e-mailem i telefonicky na 286 857 000 nebo na 603 268 537

Bezpečnostní etikety

bezpečnostní-etikety-s-násekem
Bezpečnostní etikety vyrobené ze všech níže uvedených materiálů lze vyrobit čisté, nebo s potiskem. V případě zájmu vám zašleme vzorky těchto etiket, pro vyzkoušení vhodnosti použití jednotlivých druhů pro konkrétní aplikaci.

Bezpečnostní etikety nacházejí použití jako plombovací pro elektroniku, měřící přístroje, měřiče médií, dále jako ochrana před paděláním různých značkových výrobků (audiovizuální nosiče, potraviny, alkohol, cigarety, oděvy, šperky, apod).

Bezpečnostní etikety lze aplikovat jako bezpečnostní plomby i na různé typy listin (zejména vhodné pro notáře) a všude tam, kde je potřeba zajistit ochranu výrobků, nebo nežádoucí manipulaci s nimi, vyznačit kvalitu, původnost, nebo jinou význačnou vlastnost výrobku, nebo služby. Oblast použití je velmi široká.

V zásadě jsou k dispozici tři různé speciální materiály, které se liší jak cenou, tak vhodností použití pro konkrétní případ. Další možností je použití standardního materiálu s násekem, levnější variantou je pak ochranný tisk v extrémně vysokém rozlišení.

Nezávazná kalkulace ceny

Děkujeme za poptávku!
Ozveme se Vám co nejdříve.
Něco se pokazilo. Zkuste to prosím ještě jednou. 😬

Přehled vlastností materiálů

bezpečnostní-etikety-void-fólie

Polyesterová fólie VOID v provedení stříbrná matná (skladem)

Při pokusu o sejmutí etikety zůstane na polepeném podkladě nápis VOID, který se rovněž objeví na etiketě. Je tak na první pohled zřejmé, že s etiketou bylo manipulováno. Štítek se při jakémkoli pokusu o odlepení a znovupřilepení stane nepoužitelným.

Etikety lze uživatelsky potiskovat jak v kopírkách, laserových nebo inkoustových tiskárnách, tak termotransferovým tiskem. Vodoznak "VOID" lze na objednávku nahradit libovolným označením dle specifikace zákazníka (např. firemním logem).
Provedení: Stříbrná, lesklá, bílá matná, nebo bílá lesklá fólie
etikety-fólie-více-druhů

Speciální dvouvrstvá fólie na bázi polystyrenu

Vyrábí se v provedení bílá polomatná.

Použité lepidlo má větší lepivost než je pevnost mezi vrstvami obou fólií. Při pokusu o sejmutí pak dojde k odtržení obou vrstev a tím k viditelnému poškození etikety.
destruktivní-PVC-etikety

Destruktivní PVC - bílá matná fólie

Materiál má velmi nízkou vnitřní pevnost, takže při snaze o sejmutí dojde k rozlomení fólie na velmi malé kousky. Z tohoto materiálu jsou vyráběny například dálniční známky.
násek-bezpečnostní-etikety

Standardní materiál s násekem

Lze použít bílý psací papír, nebo termopapír se standardním nebo lépe s nesnímatelným lepidlem. Vhodně volený násek způsobí, že se etiketa při pokusu o její sejmutí přetrhne.

Další kategorie samolepicích etiket

Grafické etiketyLogistické etiketyPrint etiketyEtikety v sáčcíchPersonalizované etikety