Založeno 1990
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Home > O nás

O nás

V naší výrobě se specializujeme především na samolepicí etikety, vstupenky, parkovací lístky a roličky do pokladen.
K výrobě našich produktů používáme vysoce kvalitní digitální tisk (šíře materiálu až 516 mm !),
flexotisk, knihtisk, horkou ražbu, klasický i laserový výsek.
Tiskneme na papír, termopapír a fólie všech druhů.
Též vyrábíme visačky, štítky, cenovky, jízdenky, print etikety, registrační papíry, a další produkty z oblasti tisku a zpracování papíru.

Historie

Historie firmy TECOM paper s.r.o. začala v květnu 1990, kdy Ing. Josef Trš získal povolení k podnikání v oblasti instalace a servisu kancelářské techniky. V počátku se firma soustředila na instalace a servis telefaxů, spolu s dodávkou spotřebního materiálu - roliček telefaxového papíru.

V roce 1991 byla zahájena jejich vlastní výroba a sortiment byl rozšířen na veškeré druhy papírových roliček a registračních papírů, zejména však pro zdravotnictví.

V roce 1995 byla zahájena výroba samolepicích etiket a souvisejících produktů, která je nyní nosnou činností firmy.

Od roku 2002 firma přesídlila do nově budovaného areálu v Toužimské ulici, kde v současné době disponuje výrobní, skladovou a kancelářskou plochou o celkové rozloze 3.600 m2.

Vedle klasických tiskových technologií je firma vybavena digitálními technologiemi poslední generace a to jak v oblasti tisku (UV inkjet, tonerový tiskový stroj Xeikon), tak v oblasti dokončujícího zpracování (laserový výsek).

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.