Založeno 1990
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Home > Produkty > Ostatní produkty a tiskové služby > Příslušenství TTR

Příslušenství TTR                                                                             kotoucky-tecom.png

TTR-pásky-do-tiskarny.jpgPro zajištění kompletního zákaznického servisu dodáváme zákazníkům, kteří vlastní termotransferovou tiskárnu, spolu s etiketami nebo visačkami termotransferové pásky pro potisk papíru i dalších speciálních materiálů, jako například pásky jejichž tisk odolává vysokému namáhání nebo chemikáliím.

Pásky dodáváme v provedení s vnitřním (IN) i vnějším (OUT) návinem, v šíři a návinu dle požadavků zákazníka pro všechny značky tiskáren na našem trhu používající jak ploché tak i near-edge hlavy.

Pásky jsou nejčastěji navinuty na dutince 25 mm, avšak dodáváme též pásky na dutince 12 mm (i se zářezy na koncích), nebo pásky navinuté středem dutinky (dutinka na obou stranách přesahuje návin pásky).

Kontaktujte nás

Druhy pásek

  • WAX - vosková páska pro běžné použití na papírové etikety
  • WAX/RESIN - voskovo-pryskyřičná páska s větší odolností a přilnavostí, vhodná zejména pro tisk na natírané papíry
  • RESIN - pryskyřičná páska vysoké odolnosti pro potisk speciálních materiálů, zejména fólií

Jedná se pouze o základní členění a v případě požadavku na potisk jiných materiálù než papír je nejvhodnější provést testovací tisk v naší firmě, případně u zákazníka - na vyžádání dodáme vzorek k vyzkoušení ve Vaší tiskárně a s Vaším materiálem.

Dále nabízíme

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.