stellplatzpraha@gmail.com

Stellplatz Praha

switch to Germanswitch to English
stellplatz
 • Parkování pro obytné vozy a karavany v Praze na klidném a bezpečném místě

  K dispozici jsou 4 parkovací místa pro obytná auta, případně karavany

 • Umístění

  V blízkosti parkoviště jsou potraviny, Billa, Tesco, Globus

  Velmi dobrá dostupnost z dálnice D8 (4 km od sjezdu Ďáblice)

 • stellplatz-informace-lokalita

  Zábava a poznání

  Centrum Prahy 35 min. veřejnou dopravou

 • stellplatz-praha-nabíjení-proud

  Služby a vybavení

  Standardizované elektrické přípojky pro karavany (16A), kohoutek s čistou vodou pro doplnění nádrže, výlevka pro šedou vodu a zvlášť pro kazetové WC

mapa-stellplatz-praha

Kde se nacházíme

Otevřít v Google maps
otázky
Máte dotaz? Volejte +420 603 172 762 nebo pište na stellplatzpraha@gmail.com

Adresa: Toužimská 948/24b, Praha 9, Kbely, 197 00

Nejbližší stanice metra je Letňany - dostanete se k ní autobusem č. 201 ze zastávky Sportovní centrum Kbely.

Celodenní lístek si můžete koupit v naší kanceláři. Lístky s kratším intervalem můžete zakoupit zasíláním sms ve tvaru DPT24 (jízdenka 30 min) nebo DPT32 (jízdenka 90 min) na tel. 902 06.

50°07'59.9"N 14°32'30.9"E

Jak to funguje?

Zaplatit můžete buď online kartou nebo na místě hotovostí. Po platbě obdržíte kód který umístíte viditelně za čelní sklo. Cena zahrnuje parkování, použití výlevky na kazetové WC, výlevky na šedou vodu, doplnění nádrže na čerstvou vodu. Spotřeba elektřiny není v parkovném zahrnuta.

K dispozici jsou 4 parkovací místa. V rezervačním formuláři můžete vidět aktuální počet míst, která jsou k dispozici (klikněte na „Add“). Maximálně můžete rezervovat 3 po sobě jdoucí noci. Navýšení tohoto počtu je možné po domluvě. Rezervace je platná od 16h do 16h následujícího dne. Po domluvě můžete dorazit i dříve, čas odjezdu však musíte dodržet.

Máme plno a ještě hledáte stání? Rezervujte zde.

Pro platbu hodinového servisu použijte tlačítko:

stellplatz-praha-kbelyobytné-autoparkoviště-prahaautomat-na-proudproud-nabíjení-pro-obytná-auta

Služby a informace

Po příjezdu se nahlašte v kanceláři firmy TECOM paper s.r.o. (č.p. 948/24b)
Mimo otevírací hodiny firmy volejte 603 172 762, případně 603 425 102

Služby

- Mincovní kiosek pro připojení elektřiny - 4 přípojky (jištění 16A), možnost platby v Kč i EUR

- Výlevka kazetového WC

- Možnost vypuštění „šedé vody“

- Doplnění nádrže na čistou vodu

- Odpadky

- Nabízíme i možnost dlouhodobého parkování v jiné části areálu (kontaktujte nás)

Přímo v areálu také najdete

AUTO DUO – servis motorových vozidel v těsném sousedství Stellplatzu

Krmiva Pučálka – potřebujete doplnit potravu pro vaše čtyřnohé miláčky, kteří cestují s vámi? V docházkové vzdálenosti najdete prodejnu krmiv a dalších chovatelských potřeb pro psy a kočky.

Zajímavá a užitečná místa ve Kbelích a blízkém okolí

Letecké muzeum (2 km) – početností a kvalitou sbírek patří k největším leteckým muzeím v Evropě. Nachází se v areálu historického vojenského letiště Praha-Kbely, které zde bylo vybudováno v roce 1918, jako první plnohodnotné letiště založené po vzniku Československa. V současnosti má muzeum ve sbírkách 275 letadel, z toho 10 letuschopných. Řada letounů patří ke světovým unikátům. Významným exponátem je přistávací modul kosmické lodi Sojuz-28.

Kbelský pivovar (1 km) – pivovar a restaurace. Pivo se ve Kbelích vařilo bezmála dvě století v dnes již zaniklém pivovaru, který roku 1758 založil sám hrabě Černín. A protože tradice se mají zachovávat, rozhodli se noví majitelé pivovarnictví ve Kbelích obnovit. Pochopitelně i s dobrým jídlem, které k pivu neodmyslitelně patří.

Výstaviště Letňany (PVA EXPO) (1,8 km) – výstaviště kde se celoročně pořádají oblíbené výstavy FOR CARAVAN, FOR ARCH, FOR BIKES, FOR PETS…

Lesopark Letňany (800 m) se nachází na území mezi Letňany, Kbely a Čakovicemi a je vyhledávaným místem klidu a odpočinku, ideální na procházku s kočárkem, na projížďku na kole nebo in-line bruslích. Nově jsou tu k dispozici singletrailové stezky.

Centrální park Kbely (700 m) – park v samém centru Kbel. Oáza klidu a odpočinku - voda, stromy, zeleň, kachničky a několik hřišť, takže pro děti dost zábavy na výběr. Ekocentrum prales se nachází hned vedle Centrálního parku (projít tunelem pod železniční tratí).

Restaurace Zastávka u srubu – dobrá restaurace nacházející se přímo v Centrálním parku Kbely

Ekocentrum pralesPražské lesní středisko (900 m) – park, místo pro rekreaci, procházky, a komunitní setkávání. Jsou zde rovněž organizovány ekovýchovné programy a akce či workshopy s environmentální tematikou.

Vinořský parkSatalická bažantnice (3 km) – údolní část dnešního Vinořského parku byla v 19. stol. přeměněna na přírodně krajinářský park. Nenáročné procházky, pěkná příroda, rybníky, pískovcové skály a jeskyně.

Hrad Jenštejn (7 km) – zřícenina hradu založeného v 1. pol. 14. stol. Přístupná věž, v jejímž přízemí je malé muzeum.

Obchodní centrum Letňany (TESCO) (5 km) – jedno z největších obchodních center v ČR – obchody, restaurace, kino, fitness...

Obchodní centrum Černý Most (Globus) (9 km) – obchody, restaurace, kino, fitness... V okolí se nacházejí další velké obchody – Makro, Ikea, XXX Lutz...