Založeno 1990
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Home > Logistické etikety

Logistické etikety

Bez názvu.png

 

Logistické etiketyLogistické etikety

Jsou vyráběny převážně na roličkách jako čisté etikety, ale též s jednoduchým předtiskem, dotisk si provádí zákazník na své termotransferové tiskárně, případně tento potisk může provést naše firma – jedná se o tisk informací z databází, čárových kódů nebo číselných řad atp.

Nejčastěji používaným materiálem je bílý psací papír nebo termopapír 80 g/m2 se standardním lepidlem.

Na základě požadavku zákazníka je lze vyrobit i z jiného materiálu (natíraný papír, různé druhy fólií od čirých přes bílé až po barevné), v kombinaci s jiným lepidlem (snímací, se zvýšenou nebo vysokou lepivostí). Spolu s etiketami dodáváme též termotransferovou pásku vhodnou pro potisk materiálu, ze kterého jsou etikety vyrobeny.

 

   Samolepící etikety a kartonové visačky

   Samolepící etikety jsou vyráběny několika technologiemi, případně je možno použít kombinaci těchto technologií. Tím se podstatně rozšiřují výrobní možnosti. Výrobní proces umožňuje nájezd produkce s velmi malou spotřebou materiálu. Tato skutečnost umožňuje nabídnout zákazníkovi i malé série etiket za příznivou cenu.

 

Online poptávka výroby

 ZDE

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.